W zabawie nie przeszkodziła nam ani ulewa ani wiatr podrywający namioty do lotu! Dzięki ogromnemu zaangażowaniu mieszkańców Sobiech i wsparciu naszego ośrodka kultury kolejny już festyn w Sobiechach udał się doskonale! W sobotę 14 lipca wszyscy mogli posłuchać muzyki na żywo, obejrzeć pokaz tańca, wziąć udział w licznych konkursach i wyszaleć się do białego rana. Na scenie zaprezentowały się: zespoły z GOK Budry: Absolwent,  Alebabki, Animato i Ekodźwięk, zespół dzieciecy z Sobiech,  Jerzy Janoszek, para taneczna Emilia Rawuszko i Kuba Patejuk  z Gizycka, wokalistki z GOK Pozezdrze,  duet akordeonowy Krzysztof Abako i Jerzy Zinkiewicz oraz duet wokalny Iwona Urbanowicz i Dorota Maczuga (które rozbawiały publiczność zabawnymi tekstami o Sobiechach i wytrawnym wykonaniem artystycznym). Humorystyczne konkursy dla dzieci i dorosłych dopełniły całości uciechy. Harcom  nie było końca, a chęć zabawy i doskonałe nastroje pokonały nawet ulewę i wiatr podrywający namioty do lotu!
Z resztą zobaczcie sami?