Zespół Budzewiaki oraz GOK w Budrach zachęcają do odwiedzania Budzewa i skorzystania z ciekawej oferty zajęć. W najbliższą sobotę o godz. 17.00 zapraszamy dzieci i młodzież  na kulinarną lekcję do świetlicy w Budzenie pt. ? Ziemniaczane cuda?. Podczas lekcji poznacie fantastyczny smak ziemniaczanych specjałów oraz sztukę ich przygotowania. Zapraszamy w sobotę, 3 października, o godz. 17.00. Uczestnicy zobowiązani są do przyniesienia uśmiechu i chęci do wspólnej pracy!

A już 6-go października odbędą się pierwsze warsztaty teatralne z aktorem i edukatorem Zbigniewem Waszkielewiczem. Kolejne warsztaty zaplanowane są na 10-go  i 11-go października. Podsumowaniem warsztatów będzie impreza plenerowa ?Pięknego jutra?, podczas której wystąpią uczestnicy spotkań warsztatowych. Wydarzenie artystyczne odbędzie się w plenerze z ogniem w tle. Szczegóły o imprezie już niebawem!

Wszystkich chętnych do udziału w warsztatach prosimy o zgłaszanie się za pośrednictwem GOK-u.
W projekcie zaplanowane są spotkania z dr Jerzym Markiem Łapo oraz wyjazd do muzeum etnograficznego. Zachęcamy też dzieci i młodzież do poszukiwania ciekawych zdjęć i informacji o starych Budrach, z których powstanie wystawa.

Projekt dofinansowano ze środków Programu ?Działaj Lokalnie IX? Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny, Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi, Gminy Gołdap, Gminy Dubeninki, Gminy Banie Mazurskie, Gminy Budry i Gminy Pozezdrze.