Przyszedł czas na realizację zainteresowań i pasji mieszkańców środowisk lokalnych w naszej gminie! Zapowiada się mnóstwo ciekawych, innowacyjnych i twórczych działań!
Pomysły realizowane będą dzięki grantowi pozyskanemu przez GOK z programu DK+ Inicjatywy lokalne 2019 dofinansowanego z Narodowego Centrum Kultury.
Przypominamy, że wśród najaktywniejszych środowisk, które złożyły wnioski i zdobyły środki na realizację swych pasji znalazły się :
– Koło Gospodyń Wiejskich w Piłakach Małych – projekt pt. „Ocalić od zapomnienia”
– Grupa Nieformalna „Force Fire z Ołownika – projekt pt. „Magia ognia – pasja, która nas łączy!”
– Grupa Nieformalna „Zdolni Artyści” z Ołownika- projekt pt. „Nauka poprzez zabawę małych ciekawych świata artystów”
– Grupa Nieformalna „Budzewianki” – projekt pt. ”Szyjesz i pleciesz- kulturę z Budzewa wyniesiesz”
– Twórcza Grupa Nieformalna w Budrach – projekt pt. „Odkryj w sobie artystę”
– Koło Gospodyń Wiejskich w Popiołach – projekt pt. „ Śpiewam i recytuję – super się bawię i rymuję”