❤️Artystyczny Wieczór Walentynkowy 2024, a wraz z nim wspaniałe, artystyczne doznania! Wyjątkowy, wtorkowy wieczór spędziliśmy w towarzystwie niepowtarzalnej sztuki. Autorką części wizualnej spotkania była Pani Gizela Kot, malarka, węgorzewianka. Jej wrażliwość na piękno odkrywaliśmy w licznych pracach zgromadzonych w naszej Galerii. Twórczość, przedstawiająca urokliwe pejzaże, martwą naturę, zwierzęta, zwłaszcza konie, rośliny czy portrety, przeniosła nas w świat pełnych, głębokich kolorów i gry świateł.

Część muzyczna wieczoru, wprowadziła nas w stan błogiego zasłuchania, w kojącą muzykę i słowa z głębi serca. Ten doskonały nastrój wywołały swym niepowtarzalnym śpiewem utalentowane wokalistki – Martyna Lichota z Ołownika i Magdalena Poźniak z Giżycka.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim dobrym duszom, które dołożyły swoją cegiełkę w organizację wydarzenia, oraz przede wszystkim wspaniałym kobietom, Autorkom tego wieczoru, za ukazanie swoich wyjątkowych talentów przed przybyłą publicznością.