Pin it

Słodkie występy dzieci, pełne ciepła piosenki w wykonaniu dzieciaków i Angeliki Cybruk oraz bajka z udziałem dzieci i młodzieży ? to najważniejsze cechy pełnego serdeczności spotkania, jakie z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyło się w sobotę 21 stycznia w naszym Ośrodku Kultury. Zaproszone zostały babcie i dziadkowie, nie tylko dzieci występujących, w specjalnie na tę okazję przygotowanym programie. Na początku spotkania życzenia z okazji Dnia Babci złożyła Pani Aneta Stankiewicz ? Dyrektor GOK, która powitała również babcie z Klubu Seniora ?Barwy Jesieni?.
W kilku zdaniach skierowanych do przybyłych na spotkanie babć i dziadków oraz do wszystkich seniorów, Pani Dyrektor wyraziła wdzięczność za serce i troskę, jaką zawsze dla wnucząt okazują babcie i dziadkowie. Życzyła wielu sił i zdrowia oraz rodzinnej miłości. Pierwszym punktem części artystycznej była bajka ?Czerwony Kapturek szuka księcia?, której reżyserowania podjęła się Iwona Urbanowicz. Młodzież oraz dzieci czuły się na scenie jak przysłowiowe ?ryby w wodzie?. W malowniczej scenerii i przy odpowiedniej muzyce, bajka z delikatną nutką komedii rozbawiła publiczność do łez. Pełne czułości recytacje, piosenki i radosne pląsy sprawiały wielką radość i przyjmowane były rzęsistymi oklaskami. Nie mniej wzruszające były piosenki wykonane przez najmłodszych artystów: Madzię Myka, Gabrysię Michacewicz, Olę i Sandrę Ostrowskie, Igora i Michała Rapita, Sylwię Ziemiacką, Wiktorię Markowską, nad występem których czuwała Iwona Urbanowicz. W podziękowaniu za dziecięce życzenia, babcie z Klubu Seniora zaśpiewały kilka humorystycznych piosenek i poczęstowały milusińskich faworkami. Na zakończenie życzenia w postaci pięknych recytacji wierszy L.J. Kerna i K.I. Gałczyńskiego wypowiadał Jerzy Janoszek.

Wszystkim babciom i dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Dzień Babci i Dziadka 2012 Ocena: 0 / 5 (0głosy)
Czytaj dalej

Zostaw komentarz

Pin it

Słodkie występy dzieci, pełne ciepła piosenki w wykonaniu dzieciaków i Angeliki Cybruk oraz bajka z udziałem dzieci i młodzieży ? to najważniejsze cechy pełnego serdeczności spotkania, jakie z okazji Dnia Babci odbyło się w sobotę 21 stycznia w naszym Ośrodku Kultury.  Zaproszone zostały babcie i dziadkowie, nie tylko dzieci występujących, w specjalnie na tę okazję przygotowanym programie. Na początku spotkania życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka złożyła Pani Aneta Stankiewicz ? Dyrektor GOK, która powitała również babcie z Klubu Seniora ?Barwy Jesieni?. W kilku zdaniach skierowanych do przybyłych na spotkanie babć i dziadków oraz do wszystkich seniorów, Pani  Dyrektor wyraziła wdzięczność za serce i troskę, jaką zawsze dla wnucząt okazują babcie i dziadkowie. Życzyła wielu sił i zdrowia oraz rodzinnej miłości. Pierwszym punktem  części artystycznej była bajka ?Czerwony Kapturek szuka księcia?, której reżyserowania podjęła się Iwona Urbanowicz. Młodzież oraz dzieci czuły się na scenie jak przysłowiowe ?ryby w wodzie?. W malowniczej scenerii i przy odpowiedniej muzyce, bajka z delikatną nutką komedii rozbawiła publiczność do łez. Pełne czułości recytacje, piosenki i radosne pląsy sprawiały wielką radość i przyjmowane były rzęsistymi oklaskami. Nie mniej wzruszające były piosenki wykonane przez najmłodszych artystów: Madzię Myka, Gabrysię Michacewicz, Olę i Sandrę Ostrowskie,  Igora i Michała Rapita, Sylwię Ziemiacką, Wiktorię Markowską, nad występem których czuwała Iwona Urbanowicz.
W podziękowaniu za dziecięce życzenia, babc
ie z Klubu Seniora zaśpiewały kilka piosenek  i poczęstowały milusińskich faworkami.

Wszystkim babciom i dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu.

Image

Dzień Babci i Dziadka 2012 Ocena: 0 / 5 (0głosy)
Czytaj dalej

Zostaw komentarz

Facebook YouTube
%d