Z okazji Dnia Babci i Dziadka zaprosiliśmy mieszkańców do  obejrzenia bajki Jana Brzechwy pt. Kot w Butach, którą przygotowali nauczyciele i rodzice dzieci  uczęszczających do Gminnego Gimnazjum w  Budrach z siedzibą w Więckach. Bajki w wykonaniu nauczycieli i rodziców stały się już tradycją w naszej lokalnej społeczności, dlatego dziękuję wszystkim tym, którzy zechcieli wziąć udział w tym przedstawieniu i znaleźli na to czas mimo licznych obowiązków.

W spektaklu wystapili:       Kot ? Halina Jodko,  Janek ? Jacek Szukiel,  Królewna ? Małgorzata Pszczoła, Król ? Bogdan Lebiosz,  Ochmistrz ? Jerzy Kołaszewski,  Stangret ? Wojciech Wasilewski,   Bratowa ? Teresa Lewko, Brat&Paź ? Bogdan Rabij, Zajączki ? Tereza Bryżys i Marzena Czerniawska, Dworzanin ? Stanisław Woźniak, Damy dworu Anna Artymowicz, Małgorzata Kołaszewska, Krystyna Woźniak,Wiesława Herbatowicz,   Pokojówka ? Maria Szukiel, REŻYSER ? Joanna Dudys

Dziękujemy za dostarczenie nam wielu emocji i radości, za chwilowy powrót w świat dzieciństwa. Bajki od dawna nazywano literaturą pocieszenia, ponieważ dzięki nim można pokrzepić serce i wlać w nie dużo radości . Zawsze spotykają się z dużą aprobatą. Myślę, że dobra zabawa to nie tylko efekt w postaci tego spektaklu, ale też forma świetnej zabawy podczas wszystkich prób.

Image