Młodzieżowy zespół „miłośników” tańca z ogniem, którego opiekunem jest Iwona Urbanowicz.
W występie bierze udział  siedem osób. Obecnie FORCE FIRE dysponuje układami 10-20 minut. Układy te składają się w większości z wyjść bardzo dynamicznych, ale można odnaleźć także sceny refleksyjne. „Spektakl o miłości” to mniejsze wyjścia dwu, trzy, cztero i pięcioosobowe. Przy pokazie używany jest następujący sprzęt: łańcuchy z pojedynczą pochodnią, kije, wachlarze i pochodnie. Układy są urozmaicane ?pluciem i połykaniem ognia?.
Tancerze ognia występują w czarnych kostiumach z nazwą grupy, a ich twarze zdobi odpowiednia  do danego układu charakteryzacja.
Dotychczas FORCE FIRE wystąpiła na imprezach  w Budrach, dożynkach Powiatowych w Pozezdrzu, podczas XXXI Spotkań ze Sztuką i 19 Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olecku, na Miedzynarodowych Dniach Teatru w Nidzicy, podczas „Święta sękacza” w Zytkiejmach, w Baniach Mazurskich, Węgorzewie a takze na weselach, urodzinach i innych okazjach.
Grupa tańca ognia jest także otwarta na wszelkie propozycje osób decydujących się na współpracę. Kontakt : 87/427-80-48

Image

 

W ramach siódmej edycji Programu ?Działaj Lokalnie? w czerwcu rozpoczęliśmy działania  z projektu pt. ?Ogień pasji rozpalamy w sercach pokoleń?  realizowany z funduszy Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce i Gołdapskiego Funduszu Lokalnego.Wygraliśmy grant w wysokości 4500zł. Dzięki tym pieniądzom ubogacimy nasze działania aby były bardziej ciekawe dla odbiorców. Głównym celem projektu jest zwiększenie aktywności i zaangażowania lokalnej społeczności w kreatywne spędzanie wolnego czasu oraz integracja międzypokoleniowa. Mamy zamiar to osiągnąć poprzez organizowane przez nas zajecia: kulinarne, komputerowe, wikliniarske i decoupage oraz warsztaty tańca ze światłem i ogniem. Będziemy je realizować do 30 października.
Zapraszamy wszystkich serdecznie do udziału w poszczególnych działaniach.

ImageImage
Image Image