O cudownym występie trudno nie mówić – uczestnicy spotkań byli oczarowani występem zespołu, pełnego humoru, dowcipu, a także melancholii i ciepła.
W pełni potwierdziła się opinia, że jest to jeden z najbardziej urzekających  kabaretów muzycznych – zarówno przez dowcipne teksty, jak też interpretację piosenek w wykonaniu Stefana Brzozowskiego, Ewy Cichockiej i Krystyny Świąteckiej. Zespołowi dodawał uroku znakomity  gitarzysta Andrzej „Paco de” Czamara, (nie bez powodu noszący przydomek, nawiązujący do światowej sławy wirtuoza gitary klasycznej Paco de Lucii) oraz towarzyszący zespołowi gitarzysta basowy Andrzej Dondalski. Najbardziej sympatycznymi momentami koncertu były wspólne wykonania przebojów  zespołu z publicznością!!! 

Podczas I części Jesiennych Spotkań wystąpili młodzi artyści, którzy przekazywali treść poetyckich tekstów  przy dźwiękach nastrojowych gitar, a do nich należeli
Benek Węgrecki z Ołownika, Paweł Bożeński ze Świętajna (z aranżacjami piosenek z repertuaru Piotra Bukartyka), Piotr Gajdasz z Popiół z własnymi aranżacjami muzycznymi do poezji autorów ukraińskich, Joananna Kaniewska i jej brat Piotr, zespół TIP – TOP i Midway oraz Kasia Załuska z Bań Mazurskich oraz Tom Price z Anglii, który przebywa w Węgorzewie jako wolontariusz w MKL.  Z tanecznymi etiudami wystąpiła solistka z węgorzewskiego Studia Trans Monika Sieck, przygotowana przez p. Julitę Oterską.
Dziękujemy gorąco wszystkim, którzy wspomogli finansowo organizację naszych „jesiennych spotkań”: Związek Gmin Warmińsko – Mazurskich , Sklep papierniczy w Węgorzewie – Halina Choma, Bank Spółdzielczy  w Węgorzewie, sklep abc w Budrach.

Image