W dniu 2 maja 2014roku (w piątek), dzieci uczęszczające na zajęcia w naszym GOK-u oraz w świetlicy w Ołowniku ubogacą swoimi występami  „Mazurskie spotkania z wodą, rybą i tradycją „. Na placu Wolności piosenkami z eko-scenki o godzinie 11.40 rozpoczną blok artystyczny. Punktualnie o godz.13.00 będzie można obejrzeć przedstawienie o ekologicznej metamorfozie w wykonaniu dzieci i młodzieży ze świetlicy w Ołowniku. Około godziny 14,30 w czasie konkursów dla dzieci na scenie wystąpią ponownie nasze sympatyczne dzieciaki.

Dwa dni później, w niedzielę 4 maja 2014r. zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców powiatu na Artystyczne Spotkania w Parku Helwinga. Na scenie od godziny 18.30  wspaniałą zabawę oraz dobry humor zapewnią Państwu zespoły z naszego  GOK-u.
Usłyszycie Alebabki, Kochane Bachorki, Barwy Jesieni, Budzewiaki, solistki: Magdalenę Myka, Karolinę Janicką, Martynę Lichota.
Miłośnicy tańca z ogniem
około godziny 22.30 mogą wyczekiwać na popisowy występ duetu: Magdaleny Wowak i Kamili Pszczoła, tancerek ognia z grupy Force-Fire. O godzinie 20.00 na wspólną zabawę taneczną do północy zapraszają Alebabki.