Projekt FORCE-FIRE trwa
*Razem z młodzieżą oraz seniorami  uczęszczającymi na nasze zajęcia mieliśmy pracowity tydzień. W środę (8  sierpnia) spotkaliśmy się podczas warsztatów z ogniem. Ostrożności nigdy  za wiele, więc najpierw zademonstrowaliśmy jak należy tańczyć i jak  unikać kontaktu z ogniem aby się nie poparzyć. Dopiero później młodziez  doskonaliła poznane techniki i po raz pierwszy tańczyła ze skrzydłami w  ogniu.
*Popołudniu spotkaliśmy się z przesympatycznymi paniami z  Klubu Seniora ?Barwy Jesieni? w sali internetowej.  Niektóre panie  początkowo tylko obserwowały zajęcia, ale później zasiadły przed  monitorem. Zabawne sytuacje z ?klikaniem myszką?  rozluźniły atmosferę i  panie stwierdziły, że Internet nie jest taki straszny. 
*W piątek zasiedliśmy przed wikliną. Zaprosiliśmy panią Teresę Lewko, aby nauczyła nas swojej metody wyplatania koszy. 
Z  przyjemnością obserwowaliśmy jak spod jej rąk powstają piękne kosze.  Później naśladując panią Teresę wyplataliśmy swoje, które  będzie można  obejrzeć na wystawie, podczas Dożynek Parafialno ? Gminnych w Budrach 9  września 2012.
* A dziś  – w sobotę, zabraliśmy się do lepienia  pierogów. Najpierw  zmieliłyśmy ziemniaki i przygotowałyśmy z małą  pomocą farsz. 
W tym czasie panie zagniatały ciasto, by za chwilę wspólnie z nami zabrać się do pracy. Pierogi były przepyszne. 
Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia.
WKRÓTCE:
*16.08 czwartek 
-godz. 12:00 warsztaty z decoupage  
– godz.16:00 zajęcia kulinarne 
* 17.08 piątek
– godz.15:00 warsztaty z fire-show 
– godz. 16:00 zajęcia z wikliną