*Razem z młodzieżą oraz seniorami uczęszczającymi na nasze zajęcia mieliśmy pracowity tydzień. W środę (8 sierpnia) spotkaliśmy się podczas warsztatów z ogniem. Ostrożności nigdy za wiele, więc najpierw zademonstrowaliśmy jak należy tańczyć i jak unikać kontaktu z ogniem aby się nie poparzyć. Dopiero później młodziez doskonaliła poznane techniki i po raz pierwszy tańczyła ze skrzydłami w ogniu.
*Popołudniu spotkaliśmy się z przesympatycznymi paniami z Klubu Seniora ?Barwy Jesieni? w sali internetowej.  Niektóre panie początkowo tylko obserwowały zajęcia, ale później zasiadły przed monitorem. Zabawne sytuacje z ?klikaniem myszką?  rozluźniły atmosferę i panie stwierdziły, że Internet nie jest taki straszny.
*W piątek zasiedliśmy przed wikliną. Zaprosiliśmy panią Teresę Lewko, aby nauczyła nas swojej metody wyplatania koszy.
Z przyjemnością obserwowaliśmy jak spod jej rąk powstają piękne kosze. Później naśladując panią Teresę wyplataliśmy swoje, które  będzie można obejrzeć na wystawie, podczas Dożynek Parafialno ? Gminnych w Budrach 9 września 2012.
* A dziś  – w sobotę, zabraliśmy się do lepienia pierogów. Najpierw  zmieliłyśmy ziemniaki i przygotowałyśmy z małą pomocą farsz.
W tym czasie panie zagniatały ciasto, by za chwilę wspólnie z nami zabrać się do pracy. Pierogi były przepyszne. 
Z niecierpliwością
czekamy na kolejne zajęcia.
Image
WKRÓTCE:
*16.08 czwartek

-godz. 12:00 warsztaty z decoupage  
– godz.16:00 zajęcia kulinarne
*
17.08 piątek
godz.15:00 warsztaty z fire-show
– godz. 16:00 zajęcia z wikliną