Słoneczna pogoda i dobra muzyka, przyciągnęła liczną widownię na Rodzinną  Majówkę w Budrach. Niedzielne popołudnie wypełniły występy grup tanecznych, wokalnych z Wydmin, Węgorzewa, Bań Maz, Gołdapi . Fantastyczne popisy taneczne  grup (z Klubu Garnizonowego W-wo, Wydmin , Bań Maz. i naszych podopiecznych) i melodyjne piosenki solistek, duetów i zespołów wokalnych m.in. wspaniale śpiewające dziewczyny ze Studia Piosenki w Gołdapi) bawiły publiczność do późnego wieczora.

Nie zabrakło też tego wieczoru koncertów naszych budrowskich zespołów Absolwenta i Alebabek, które jak zwykle otrzymały burzliwe brawa i prośby o bisy.

Niewątpliwą atrakcją Majówki był pokaz sztuk walk wschodnich, przygotowanych i komentowanych przez trenera Andrzeja Gordziewicza (Mistrzostwa Polski w 2008, vicemistrzostwa w zapasach wietnamskich, vicemistrzostwa Polski w ekstremalnych sztukach walk). A dla fanów ostrzejszego brzmienia zaprezentowały się zespoły rockowe ?Ostatni raz? z Wydmin i ?Friko? z Pozezdrza. Imprezę zakończyła zabawa pod gwiazdami w rytmach disco polo z zespołem SELIT z Suwałk.

 

Image

 

  

  

Zmieniony ( 09.05.2008. )