10 listopada 2012r. odbyło się otwarcie wystawy fotograficznej z realizacji działań projektu ?Ogień pasji zapalamy w sercach pokoleń? realizowanego w GOK-u w Budrach przez grupę FORCE-FIRE.
Podczas wystawy grupa wręczyła przybyłym uczestnikom warsztatów pamiątkowe dyplomy oraz podziękowania osobom, które bezinteresownie włączyły się do wspólnych działań.
Wspólnie z opiekunką Iwoną Urbanowicz stworzyli reportaż multimedialny z realizacji projektu i wzięli udział w konkursie lokalnym ?Opowiedz??2012 organizowanym przez fundację Działaj Lokalnie. Zajęli II miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 400zł.
Link do prezentacji: http://www.youtube.com/watch?v=kdFOn4Jyy7A
Młodzież pragniem podziękować serdecznie za finansowe wsparcie Urzędowi Gminy w Budrach, Panu
Stanisławowi Woźniak ? lekarzowi rodzinnemu, Panu Zdzisławowi Jaśków, Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Budrach Anecie Stankiewicz.
Składa również gorące podziękowania za pomoc w realizacji naszych działań Paniom z Klubu Seniora Barwy Jesieni w Budrach za wspólne zajęcia kulinarne oraz komputerowe a Paniom Teresie Lewko i Krystynie Nadoba z Więcek, za to ze wprowadziły nas w świat wiklinowego szaleństwa.