ZIMOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR SKARBNIK GMINY BUDRY w kategorii dzieci i młodzieży za nami. Wyniki wyglądają następująco:

1 miejsce – Leśniak Tomasz (Giżycko)

2 miejsce – Rodak Kacper (Zabrost Wielki)

3 miejsce – Kotowicz Kacper (Więcki).

Serdecznie gratulujemy!

Gorąco dziękujemy Pani Elżbiecie Rapita za ufundowanie pucharu dla Zwycięzcy, jak również przekazujemy swoją ogromną wdzięczność za wsparcie sędziowskie naszemu przyjacielowi – Panu Piotrowi Lewko.

ZIMOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR SKARBNIK GMINY BUDRY w kategorii dorośli właśnie dobiegł końca. Wyniki prezentują się następująco:

1 miejsce – Pietnoczka Jarosław (Dobre Miasto, Budry)

2 miejsce – Januszewski Zbigniew (Ołownik)

3 miejsce – Bronk Mariusz (Giżycko)

4 miejsce – Benzef Krzysztof (Giżycko)

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Jest nam niezmiernie miło, że miało u nas miejsce tak miłe sportowe spotkanie. Mamy nadzieję, że jeszcze długo będzie wspominane z uśmiechem😊

Gorąco dziękujemy Pani Elżbiecie Rapita za objęcie turnieju swoim patronatem, życzliwość przy realizacji wydarzenia, jak również za ufundowanie pucharu dla Zwycięzcy. Przekazujemy swoją ogromną wdzięczność za wsparcie sędziowskie naszemu przyjacielowi – Panu Piotrowi Lewko, który czuwał nad przeprowadzeniem rozgrywek na jak najwyższym poziomie.