Jak szaleć to szaleć?
13-14 oraz 15.08.2011 to długi i jednocześnie pracujący weekend dla Force-Fire. Nasza młoda  grupa ogniowa zatańczy w tych dniach dla Budzewa, Sobiech i Wiżajn. Zapraszamy serdecznie.

W dniu 13.08.2011(sobota) zapraszamy do Sobiech. O godzinie 16tej Sobieszanie rozpoczną festyn rodzinny. Przed publicznością wystąpią dzieci z SP Sobiechy, Klub Seniora, AleBabki, Kabarecik ?Kochane bachorki? z GOK w Budrach,  Force-Fire z ogniem. Na gości czeka mnóstwo konkursów rekreacyjno ? sportowych i sprawnościowych a takze konkurs wiedzy o Sobiechach. Puchary za I miejsca ufundowali: pani Sołtys, pan Radny oraz  Dyrektor Szkoły w Sobiechach. Po występach artystycznych zabawa taneczna z koszyczkiem przy dźwiękach zespołu ?Sami-Swoi?.

Dzień później, w niedzielne popołudnie 14.08.2011 zapraszamy do Budzewa na X-lecie istnienia zespołu ?Budzewiaki?. O godz.16tej na scenie przy świetlicy  wiejskiej wystąpią artyści z Budzewa, Buder oraz zaproszeni goście m.in.z Filipowa. 
Na dzieci czekają konkursy oraz dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, popcorn. Można będzie obejrzeć wystawę fotograficzną oraz prezentację multimedialną z działalności zespołu. Przed zabawą taneczną wystąpi zespół Onegdaj z Filipowa. Ok.godz.22ej kolejne ogniowe popisy znanych już młodzików z FORCE-FIRE. Zapraszamy serdecznie.