„DOJRZALI – WSPANIALI” – to kolejna edycja Przeglądu Twórczości Artystycznej Seniorów, która odbyła się 22 listopada w Budrach. Przeglądowi towarzyszyły konkursy kulinarne, jakże atrakcyjne ciasta i wyborne nalewki – wiele nie trzeba opisywać – wystarczy zajrzeć do fotogalerii! Wyniki konkursu podamy w następnym poście. Dziękujemy Związkowi Gmin Warmińsko-Mazurskich oraz Starostwu Powiatowemu w Węgorzewie za ufundowanie upominków i pamiątkowych statuetek. Kto przegapił to wydarzenie, niestety będzie musiał poczekać na następne caly, okrągły rok.W znakomitych kreacjach teatralnych i wokalnych zaprezentowali się: Lisiaki z Lis, Klub Seniora Barwy Jesieni – Budry, zespół Tęcza z Bań Mazurskich, Zbigniew Strzałkowski z Wegorzewa, Jerzy Zinkiewicz z Węgorzewa, Dziewczyny znad Sapiny – Pozezdrze, zespół Absolwent -Budry, zespół Budzewiaki – Budzewo oraz TEATR ZAMANIONY – z Krzywego gm. Suwałki ze spektaklem „Przysła baba do dochtora i chłop tys”. Dziękujemy wspaniałym aktorom-seniorom za dostarczenie widzom ogromnej dawki śmiechu. Jesteście wielcy! Cudowni! Wspaniali!Niezwykłe poczucie humoru i wyśmienita zabawa towarzyszyły każdemu występowi!