Jubileuszowy – X Kiermasz Wielkanocny, który wyjątkowo odbył się w nowo otwartym Młyn Kulturalny, ściągnął do nas wielu gości z regionu. Niepowtarzalną atmosferę wydarzenia tworzyli wspaniali ludzie – utalentowani Wystawcy, którzy przywieźli ze sobą prawdziwe rękodzielnicze cudeńka, a także historyczne miejsce, w którym się znajdowaliśmy. Dodatkową atrakcją było otwarte zwiedzanie wnętrz z ostatnim buderskim młynarzem, a teraz przewodnikiem – Leszkiem Zwolińskim. Niepowtarzalny klimat, sprzyjający niedzielnym spotkaniom i rozmowie, luźna atmosfera i ciepły, domowy nastrój dał się odczuć wszystkim, którzy spędzili tu wczoraj kilka chwil.Serdecznie dziękujemy wszystkim wystawcom za udział w kiermaszu oraz Młynowi Kulturalnemu za goszczenie nas wszystkich w swoich wspaniałych progach!

Na tegoroczny, jubileuszowy, kiermasz wszystkich Państwa zapraszamy do młyna! I to nie byle jakiego, ale do naszego – kulturalnego, po sąsiedzku. Jak co roku, będzie można tego dnia wzbogacić się o przepiękne rękodzieło i wszelkiego rodzaju produkty regionalne. Podczas kiermaszu będą mogły uczestniczyć we wspólnym tworzeniu wiosennego Gaika-Maika. Również tego dnia Młyn będzie udostępniony do zwiedzania.
Kiermasz Wielkanocny – Niedziela Palmowa – Młyn Kulturalny w Budrach.

Zapraszamy!

Zapraszamy wystawców i rękodzielników do zgłoszeń. Karta dostępna do pobrania powyżej.