*Czwartek  16 sierpnia i piątek 17 sierpnia grupa FORCE-FIRE spędziła na kolejnych działaniach w ramach projektu ?Ogień pasji zapalamy w sercach pokoleń?. Po raz pierwszy odbyły się zajęcia z decoupage. Powstały piękne kubeczki., które  dzieci zabrały ze soba do domu. Kolejne zajecia w najbliższy czwartek o godz.12.00, na które przynosimy ze sobą drewniane ?pomoce dydaktyczne?.
*Popołudniu odbyły się  zajęcia w kuchni: seniorki i młodzież wyprodukowały kolejną porcję pysznych pierogów
J
. Gdy jedne panie gotowały, inne w tym czasie spędziły miłe chwile  w Internecie podczas kolejnych zajęć  komputerowych.
*Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami z wikliny, odbędą się one  w środę 22 sierpnia oraz w piątek 24 sierpnia o 16.00.

*W poniedziałek o godz.10.00 zapraszamy wszystkich chętnych na warsztaty teatralne z panią Izabelą Piotrowską – „choreografem, multiinstrumentalistką i artystką, której pasja to muzyka i taniec.”
Image

Projekt dofinansowano ze środków Programu ?Działaj Lokalnie VII? Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Gołdapski Fundusz Lokalny?.

Image