„Sex, prochy i rock & roll” czyli spektakl Erica Bogosjana w wykonaniu Huberta Jarczaka będzie można obejrzeć 28 października o godz 19.00 w naszym GOKu!
Zapraszamy widzów dorosłych

Recenzja monodramu ”Sex prochy i rock & roll” Erica Bogosiana.
” Hubert Jarczak (który sam zresztą wyreżyserował spektakl) w istocie pokazuje, że sporo potrafi. Ma, jak to się nieładnie mówi, tzw. warunki. W każdej z pięciu odsłon stosuje inne środki wyrazu, raz delikatniejsze (którymi kupuje mnie najbardziej), innym razem bardziej przerysowane. Bardzo dba o to, by głosem wyrażać emocje stosowne do aktualnie przywdziewanego kostiumu. To cenne, bowiem zauważamy, że aktor potrafi odnaleźć się w różnych konwencjach.
Dzięki Hubertowi Jarczakowi widzowie zrozumieli, jak bardzo współczesny jest ten mający już niemal trzy dekady tekst. W wyczarowywanych przez aktora bohaterach bez trudu dało się odnaleźć ludzi, których spotykamy każdego dnia (pech, jeśli ktoś odnalazł na scenie siebie). To niezaprzeczalny sukces – spektakl dotyka zjawisk, które obserwujemy w naszym własnym świecie, choć czasem może w ogóle się nad nimi nie zastanawiamy. No więc właśnie po tym przedstawieniu – niektórzy zaczną myśleć.
„Sex, prochy i rock & roll” jest przedstawieniem, którym Hubert Jarczak otwiera sobie nowe drzwi, pokazuje, ze szuka form rozwoju. To się bardzo chwali.
To jest kawał porządnego aktorstwa. Mam nadzieję, że Hubert Jarczak pojawi się z tym spektaklem jeszcze kiedyś w Warszawie”

Chochlik kulturalny, Włodzimierz Neubart