Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych ?Barwy Jesieni? w Budrach zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w projekcie „Aktywna koalicja dla młodych i starszych”, którego celem jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez zaangażowanie się w różne działania rekreacyjno-sportowe. Organizatorzy zaplanowali cykl warsztatów tanecznych (BREAK DANCE), cykl spotkań rekreacyjno-sportowych na boisku gminnym w Budrach. Chętni będą mogli uczestniczyć w powyższych zajęciach, pobawić się na pikniku rodzinnym, zwiedzić okolice wraz z miłośnikami nordic walking oraz wyjechać do Białegostoku i zobaczyć profesjonalną szkołę tańca i prawdziwy stadion piłkarski.
Jeśli chcesz aktywnie spędzić czas, zgłoś swój udział, czekają na Ciebie ciekawe pomysły wyzwalające energię. Zapraszamy do wspólnego spędzenia wolnego czasu! Zapraszamy dzieci, młodzież i seniorów! Razem możemy więcej!
Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek 10 września 2015 r. na boisku w Budrach (mile widziany strój sportowy!).

Warsztaty już się zaczęły!!!! Zapraszamy w poniedziałki i środy na godz. 18.00 (sala GOK).

Konkurs dofinansowano ze środków Programu ?Działaj Lokalnie IX? Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny, Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi, Gminy Gołdap, Gminy Dubeninki, Gminy Banie Mazurskie, Gminy Budry i Gminy Pozezdrze.