Trochę spóźnione, ale niezapomniane WALENTYNKI odbyły się 18 lutego w niedzielę o godz.18:00 u nas w GOK-u. Publicznośc jak zwykle licznie dopisała, dzięki czemu nasze rodzime gwiazdy mogły otrzymać gromkie brawa. Nie obyło się bez bisów… Pierwszymi gośćmi na deskach naszej sceny była grupa Budzewiaki, która montażem słowno -muzycznym wprowadziła nas w miłosny i pełen ciepła nastrój. Po nich z piosenką Gosi Andrzejewicz „Słowa” wystąpiły dziewczyny z ENERGII. Pani Dyrektor Aneta Stankiewicz w imieniu wszystkich zebranych złożyła jedynej na sali Walentynie imieninowe życzenia .

 Po raz pierwszy zaśpiewały u nas Pani Stefania Wójcik („Puste koperty” i „Walentyna”) oraz Pani Regina Zielińska („Staruszek świat” i „Odrobinę szczęścia w miłości”). Zaprezentowali się także:

Mirosława Bera – „Za wszystkie noce” i „Iść w stronę słońca”

Jolanta Mruk – „Zakochani są wśród nas” i „Przetańczyć z tobą chcę całą noc”

Walentyna Trąbczyńska – „O mnie się nie martw” i „Jambalaja”

Marta Abako – „Słowa”

Marta i Krzysztof Abako (jedyny małżeński duet tego wieczoru) – „Zawsze tam gdzie ty”

Wiktor Trzeciakiewicz – „Kormorany”

Małgorzata Bohun – „Do widzenia” i „Co jej mogłeś dać”

Bogdan Lebiosz – „Do zakochania jeden krok”

Danuta Zubek i Wiktor Trzeciakiewicz – „Ktoś mnie pokochał” i „Zatańczysz ze mną jeszcze raz”

Każdy z uczestników otrzymał  walentynkowy kubeczek na pamiątkę. Na zakończenie uroczego wieczoru ponownie wystąpiła grupa Budzewiaki. Tym razem zniknęła powaga a jej miejsce zastąpił humor, który trudno opisać słowami. Być może po obejrzeniu zdjęć sami ocenicie, ze młodzież z Budzewa świetnie czuje się zarówno w poważnych jak i pełnych śmiechu i humoru scenkach. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wieczorze walentynkowym zarówno na scenie, jak i wśród publiczności. 

Image

                 I juz dziś zapraszamy wszystkich Państwa na pełen śmiechu i dobrej zabawy, szalony jak co roku Dzień Kobiet (w czwatrek 8 marca) w Gminnym Ośrodku Kultury w Budrach .           Do zobaczenia!!!

Zmieniony ( 22.02.2007. )