22 listopada mieszkańcy gminy Budry mogli być uczestnikami kolejnych działań artystycznego ?Ogrodu Sztuk? – jednym z nich był spektakl zatytułowany „Scenariusz dla trzech aktorów? w reżyserii Piotra Witaszczyka (choreografa i reżysera przygotowującego z wielkim powodzeniem nagradzane musicale i spektakle  ?Ełckiego Teatru Tańca).  Spektakl wg scenariusza Bogusława Schaeffera był mądrą opowieścią o życiu, muzyce i teatrze. Zabawnie zagrany wywoływał salwy śmiechu na widowni. Młodzi aktorzy przedstawili w sposób zabawny kulisy pracy teatralnej, prowadząc błyskotliwą, ciętą, czasem wręcz zajadłą dyskusję o świecie sztuki i swoim w nim miejscu. Widzowie obejrzeli sztukę ukazującą pogranicze absurdu i rzeczywistości z niepowtarzalną, dowcipną grą młodych ludzi. Wielkim zaskoczeniem dla publiczności było to, iż stali się nie tylko widzami, ale też uczestnikami tego spektaklu. Widownia opuszczała salę widowiskową w doskonałych nastrojach, po zażyciu solidnej dawki dobrego humoru. Na koniec reżyser przedstawionego spektaklu opowiadał  o pracy z młodymi adeptami, których przygotowuje do studiów aktorskich i własnej pracy.

Spektakl  odbył się dzięki środkom finansowym  Poakcesyjnego Programu Wspierania Obszarów Wiejskich