8 marca w niedzielę sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Budrach znów pękała w szwach. Część publiczności musiała oglądać ?Dzień Kobiet? na stojąco z braku siedzących miejsc.
Powstały na tę okazję Kabaret Okazjonalny dał popisy nie gorsze od telewizyjnych gwiazd. Jak zwykle pełnią wdzięku kabaretowego wykazała się p. Barbara Tomaszewska, której już samo wejście wywołało burzę oklasków. U jej boku zadebiutował Robert Sierżant, który okazał się być scenicznym talentem i prawdziwym odkryciem aktorskim roku.  Ich rewelacyjny duet w scence pt. ?Wieczorne rozmowy w łóżku? rozbawił publiczność do łez. Bohaterami drugiego skeczu przygotowanego przez GOK byli A. Żemajtys, K. Abako oraz ponownie R. Sierżant, który zagrał rolę zdradzonego męża.Niepohamowaną odwagą wykazali się chłopcy z Budzewiaków, którzy na czele z M. Pawliną przebrali się i jako ?panienki? zaśpiewali piosenkę ?Polskie dziewczyny?. W wykonaniu Budzewiaków mogliśmy również obejrzeć nowoczesną wersję ?Kopciuszka?, który zamiast pantofelka zgubił gumaczek.
Podczas Dnia Kobiet zaprezentowali się także: Klub Seniora Barwy Jesieni, Jerzy Dorosz, AleBabki, oraz solistki: Paulina Gulczyńska i Roksana Abramowicz.
Więcej zdjęć w fotogalerii:-)

Image