W ramach współpracy kół gospodyń wiejskich naszej gminy; Koło Gospodyń Wiejskich w BudrachKoło Gospodyń Wiejskich BudzewoKoło Gospodyń Piłaki Małe oraz Młyn Kulturalny i Gminnego Ośrodka Kultury z Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, Stowarzyszenie Adelfi i wspaniałą animatorką Kamilą Guzewicz, powstał wspólny folder w postaci ulotki, promujący naszą gminę. W ramach inicjatywy „Mapa aktywności lokalnych” otrzymaliśmy również stojak na ulotki, który przyda się w młynie.
Podczas FestGalówki pani Kamila opowiedziała o współpracy z kołami, a one same zaprezentowały własne produkty i informowały o swoich różnorodnych aktywnościach podtrzymujących tradycje regionu i propagujących kuchnię regionalną.
Gorąco dziękujemy Kamili Guzewicz za pracę na naszym terenie oraz wszechstronne, kompleksowe wsparcie i doradztwo.

Poniżej promujemy domowe makarony Koła Gospodyń Wiejskich w Budzewie