Po zakończeniu wszystkich działań odbyło się podsumowanie projektu ?Usługi dla rodzin?. W imprezie oprócz zaproszonych gości i niektórych uczestników projektu, wzięły udział też wszystkie zespoły amatorskie działające na terenie gminy Budry. Po części artystycznej, na którą złożyły się m. in. występy zespołu ?Budzewiaki? działającego przy świetlicy w Budzewie, ukazujące swoją pasję i chęć działania w krótkich scenkach i piosenkach.

Swój debiut  miały dzieci z świetlicy w Ołowniku, które pokazały ukryte talenty w piosenkach z zabawnymi tekstami i choreografią. Podczas imprezy podsumowującej na scenie zaprezentował się tez Klub Seniora ?Barwy Jesieni?, który powstał w ramach wcześniej realizowanego projektu ?Usługi dla osób starszych?. Zaskoczył on całą widownię żartobliwymi scenkami oraz humorystycznymi piosenkami o życiu emerytów. Po wokalnych, tanecznych i teatralnych popisach wykonawców, koordynator projektu opowiedziała o działaniach zrealizowanych przez GOK z PPWOW w ramach tej usługi oraz przedstawiła multimedialną prezentację zdjęć zrobionych podczas trwania projektu. Wszyscy z zaciekawieniem oglądali pamiątkowe zdjęcia śmiejąc się przy tym i wspominając.

Dzieci, młodzież, dorośli oraz seniorzy mieli okazję do wspólnej zabawy oraz podzielenia się swoim dorobkiem artystycznym. Po występach na wszystkich czekała smaczna niespodzianka, gdyż panie z Klubu Seniora przygotowały pierożki i inne smakołyki dla wszystkich uczestników imprezy. Podczas imprezy nie zabrakło też wspólnej zabawy w tańcu. Seniorzy zachęcili do zabawy młodszych uczestników, którzy nieśmiało wychodzili na parkiet. Przy dźwiękach muzyki granej na żywo, zarówno dzieci jak i starsi miło spędzili czas.

Image