XXII Wiosenny Koncert Poezji pod patronatem Starostwa Powiatu Węgorzewskiego ściągnął do Budr wielu, bo aż około 60, młodych recytatorów. Przy tak licznej grupie niezwykle trudne zadanie miała nasza Komisja, w tym roku w składzie: Wojciech Straszyński – aktor, dziennikarz radiowy i telewizyjny, muzyk, pieśniarz, reżyser, Teresa Aftyka – bibliotekarz Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Gołdapi, Jerzy Janoszek – laureat ogólnopolskich konkursów recytatorskich.
WYNIKI KONKURSU:
w kategorii Przedszkole:1 miejsce – Julia Wróbel
w kategorii klas „0”: 1 miejsce – Laura Kozłowska
w kategorii klas I-II: 1 miejsce – Patryk Bonewicz
2 miejsce – Aleksandra Dobrzelecka
3 miejsce – Barbara Habyk
w kategorii klas III-IV: 1 miejsce – Weronika Noga
2 miejsce – Nikola Bukowska
3 miejsce – Barbara Habyk
w kategorii klas V-VI: 1 miejsce – Daria Kozłowska
2 miejsce – Weronika Zarzecka
3 miejsce – Lena Huk
w kategorii klas VII-VIII: GRAND PRIX – Martyna Noga
1 miejsce – Bartosz Aniołowski
2 miejsce – Oliwia Chrobak
3 miejsce – Lena Chociełowska
Serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym uczestnikom, rodzicom i nauczycielom, Starostwu Powiatowemu w Węgorzewie oraz fantastycznej Komisji.

Nagrody i poczęstunek dla uczestników ufundowało Starostwo Powiatowe w Węgorzewie. Organizatorem XXII Wiosennego Koncertu Poezji jest Gminny Ośrodek Kultury w Budrach i Gminna Biblioteka Publiczna w Budrach.

Zapraszamy do zgłoszeń na XXII Wiosenny Koncert Poezji!

Regulamin do pobrania poniżej